nie zwlekaj i śledź
wydarzenia z życia szkoły

Każdego dnia w Brothers Dance Studio pod czujnym
okiem naszych instruktorów młodzi adepci szlifują swoje skille,
uczą się nowych ruchów, przekraczają kolejne granice...

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dowiedz się więcej
o naszych zajęciach

Pomagamy w wyborze stylu i dopasowujemy stopień
zaawansowania. Nasze zajęcia prowadzone są na najlepszym poziomie.
W naszej szkole stylem przewodnim jest hip-hop i to na jego podstawie opieramy swoje choreografie. Kładziemy nacisk na podstawy, a gdy zostaną opanowane, tworzymy z nich modyfikacje i układy taneczne. Zajęcia prowadzone są dynamicznie i pozwalają na dobre spożytkowanie nadmiaru energii. Taniec w grupach hip-hop jest najlepszym wyborem dla dzieci, które marzą o tańcu w jednym z naszych zespołów reprezentujących studio na występach i zawodach.

Hip-Hop

Zajęcia dla dzieci głównie z zakresu tańca jazzowego, wprowadzające także elementy tańca współczesnego i klasycznego. Zadania bazujące na improwizacji pozwolą odkrywać nowe formy i wyrazy ruchu oraz rozwijać wyobraźnie, a ćwiczenia rozciągające i wzmacniające pozwolą jeszcze lepiej przygotować ciało młodego tancerza do pracy nad przygotowywanymi choreografiami.

Balecik / Jazzik

Taniec nowoczesny to mieszanka różnych stylów tanecznych, takich jakie możemy zobaczyć w produkcjach typu Videoclip. Na pełnych energii zajęciach tancerze będą mieli okazję przygotować swoje ciało do wysiłku fizycznego podczas rozgrzewki, poznać elementy różnych tańców oraz nauczyć się choreografii, tworzonych do najpopularniejszych utworów muzyki pop.

Taniec nowoczesny

Uczestnikami zajęć są dzieci, grupa dedykowana jest głównie dla chłopców.Breakdance ułatwia wygimnastykowanie się i wzmocnienie ciała, a przede wszystkim pozwala wyrobić sprawność fizyczną, koordynację ruchów, poprawić wydolność organizmu i wpłynąć pozytywnie na samopoczucie – dobre spożytkowanie energii . W Breakdance nie ma sztywnie ustalonych zakresów ruchów, za to można je tworzyć samemu w oparciu o figury już istniejące.

Breakdance

Zajęcia opierają się głównie na choreografii (początkowo z użyciem pomponów, docelowo z elementami ulicznych stylów tanecznych/ z elementami tańca jazz), technice (rozciąganie, piruety, skoki taneczne, wymachy, szpagaty) oraz akrobatyce.

Cheerleading

Jazz łączy w sobie takie techniki jak balet, modern i akrobatykę, jest pokazem dużych umiejętności fizycznych, jak i dojrzałości tancerza. Sprawia wrażenie tańca „lekkiego i niezależnego”, lecz zaraz po balecie jest jedną z najtrudniejszych technik tanecznych.

Jazz

Zajęcia ogólnorozwojowe, kształtujące wytrzymałość, równowagę i siłę. Na zajęciach dzieci uczą się figur akrobatycznych, rozwijają swoją sprawność fizyczną, gibkość, skoczność. Sala wyposażona jest w materace do ćwiczeń gimnastycznych. Zajęcia dla dzieci powyżej 7. roku życia, z podziałem na grupy ze względu na poziom zaawansowania.

Akrobatyka

Zapraszamy dziewczynki od 5. roku życia na zajęcia, łączące taniec, gimnastykę i akrobatykę ! Ćwiczenia prowadzone są na materacach, a do układów wprowadzane są takie atrybuty, jak: skakanki, obręcze, wstążki, piłki, itd. Instruktorka zadba o rozciągnięcie oraz o doskonały rozwój koordynacji ruchowej i wszystkich cech motorycznych małych gimnastyczek.

Gimnastyka artystyczna

Zajęcia dla kobiet, lubiących dobrą energię i zabawę. Połączenie elementów tańca i fitnessu. Choreografie Zumby mogą łączyć różne style taneczne, jak np. latynoamerykańskie, soca czy hip-hop. Są to treningi typu cardio - uczestnicy są cały czas w ruchu, zapominając, że non stop ćwiczą. Zajęcia umożliwiają pracę nad własną sylwetką.

Zumba

Poznaj naszych niezwykłych
instruktorów

Profesjonaliści, pasjonaci, tancerze z prawdziwego zdarzenia. To tylko
kilka określeń, które można przypisać naszej kadrze. Chcecie
dowiedzieć się więcej? Zobaczyć ich w akcji? Wpadajcie już dziś!

Co ludzie mówią
o nas

Na mieście mówią, że chłopaki i dziewczyny z
BDS dają radę... Nie wierzycie? To poczytajcie opinie
innych i wpadajcie czym prędzej na zajęcia!

Jak dla mnie szkoła z pasją, a chyba o to chodzi, prawda? Jedyna słuszna opcja w Legionowie. Studio prowadzą ludzie z doświadczeniem i ogromnymi sukcesami na koncie a przy tym wszystkim potrafią być niezwykle skromni i oddani dla swoich kursantów. Jeśli szukasz miejsca, w którym o Twoje dziecko zadbają profesjonaliści to trafiłeś/aś w dobre miejsce. Ja przygodę z tańcem rozpoczynałem w 2007 roku pod okiem Pawła Tolaka od tamtej pory do dzis nie widzę różnicy. Ten człowiek dalej zaraża niespotykaną energią

Dawid S.

Super atmosfera. Super zumba

Marzena K.

Profesjonalizm, cudowna atmosfera, niesamowita energia, uśmiech, poczucie humoru. Muzyka i Rytm rządzi !

Aneta L.

Świetna atmosfera, Najlepsi instruktorzy!! Dzieciaki zachwycone 🙂 Polecam!!

Urszula S.

Super atmosfera i sami profesjonaliści

Jakub Ł.

Od pół roku moja córka po każdych zajęciach wychodzi z uśmiechem i już zaczyna czekać na następne zajęcia. Polecam!

Anna P.

Dołącz do nas już dziś