Title Image

Grafik zajęć

Stworzyliśmy różnorodny grafik zajęć, który pozwala dopasować odpowiedni kurs do potrzeb naszego klienta. Pomagamy w wyborze stylu i dopasowujemy stopień zaawansowania.

zapoznaj się z
grafikiem zajęć

Nie zwlekaj i już teraz zapisz się na wybrane zajęcia.
Wystarczy ze naciśniesz przycisk ''Zapisz się'', a
następnie wypełnisz i wyślesz formularz.

WiekStylPoziomInstruktorDzień i godzinaSala Zapisz się
4 - 6Hip-Hop KidspoczątkującyMagda Stasiowskawtorek, czwartek
16:45 - 17:30
CZapisz się
4 - 6Taniec nowoczesnypoczątkującyJustyna Orzechowskawtorek
17:45 - 18:30
AZapisz się
5 - 7Gimnastyka ArtystycznapoczątkującyAleksandra Obłuskaponiedziałek,
16:30 - 17:30
CZapisz się
5 - 8Taniec nowoczesnypoczątkującyOliwia Derlatkaśroda, piątek
17.30 - 18.30
BZapisz się
7 +BreakdancepoczątkującaBboy Dudiwtorek
19:30 - 20:30
czwartek
19:15 - 20:15
AZapisz się
7 +BreakdanceśredniozaawansowanyBboy Dudiwtorek
20:30 - 21:30
czwartek
20:15 - 21:30
AZapisz się
7 - 9Hip-Hop KidspoczątkującyMagda Stasiowskawtorek, czwartek
17.30 - 18.30
CZapisz się
7 - 9Taniec nowoczesnypoczątkującyMarta Stefańskawtorek, czwartek
16:45 - 17:45
AZapisz się
7 - 11AkrobatykaotwartyMaciek Wypychpiątek
18:00 - 19:00
CZapisz się
7 - 11AkrobatykaotwartyMaciek Wypychpiątek
19.00 - 20.00
CZapisz się
7 - 11CwaniaczkizespółPiotr Tolakwtorek, czwartek
17.30 - 18:45
Bgrupa zamknięta
7 - 11Hip-Hop Choreośr-zaawMagda Stasiowskaponiedziałek, środa
16.30 - 17.30
AZapisz się
7 - 11JazzpoczątkującaJustyna Orzechowskawtorek,
18.30 - 19.30
AZapisz się
7 - 11UrwisyzespółMagda Stasiowska / Paweł Tolakponiedziałek, środa
17.30 - 19.00
Agrupa zamknięta
7 - 11 JazzpoczątkującyJustyna OrzechowskaPiątek
16:30 - 17:30
BZapisz się
8 +Gimnastyka ArtystycznapoczątkujacyAleksandra Obłuskaponiedziałek
17:30 - 18:30
AZapisz się
8 - 13CheerleaderzespółKlaudia Gołębiewskawtorek 18:45 - 20:15,
czwartek 17:45 - 19:15
Bgrupa zamknięta
9 - 11Taniec nowoczesnypoczątkującyOliwia Derlatkaśroda, piątek
18.30 - 19.30
BZapisz się
10 - 13Hip-Hop Choreośr-zaawPiotr Tolakwtorek, czwartek
16.30 - 17.30
BZapisz się
10 - 13Hip-Hop ChoreopoczątkującyMagda Stasiowskawtorek, czwartek
18.30 - 19.30
CZapisz się
12+AkrobatykaotwartyMaciek Wypychpiątek
17.00 - 18.00
CZapisz się
12 +AkrobatykaotwartyMaciek Wypychpiątek
20:00 - 21:00
CZapisz się
12+VideoclippoczątkującyOliwia Derlatkaponiedziałek i piątek
19:30 - 20:30
CZapisz się
12 -15Hip Hop / Taniec Nowoczesnyśr-zaawPaweł Tolakponiedziałek, środa
16.30 - 17.30
CZapisz się
12 -15HomieszespółPiotr Tolakponiedziałek, czwartek
18:45 - 20:15
Bgrupa zamknięta
12 - 15Jazzpocz/średniozaawansWłodek Kołobyczśroda, piątek
19.30 - 20.30
AZapisz się
12 - 15ŁobuziaryzespółMagda Stasiowska / Paweł Tolakponiedziałek, piątek
19.00 - 20.30
Agrupa zamknięta
12 - 15Taniec NowoczesnypoczątkującyOla Osińskawtorek, czwartek
19:30 - 20:30
CZapisz się
12 - 16ChłopyzespółPaweł Tolak, Piotr Tolakponiedziałek, środa
17.30 - 19:00
Cgrupa zamknięta
14 +ChoreootwartyPiotr Tolakponiedziałek, czwartek
20.15 - 21.15
BZapisz się
15 +Jazzpocz/średniozaawansWłodek Kołobyczśroda, piątek
20.30 - 22.00
AZapisz się
16 +BDS ONEzespółDarek Bujnowski, Paweł Tolak, Magda Stasiowskaponiedziałek, środa
20.30 - 22.00
Agrupa zamknięta
16+Hip Hop ChoreopoczątkującyOla Osińskawtorek, czwartek
20:30 - 21:30
CZapisz się
DorośliCheerleader SenioropenKlaudia Gołębiewskawtorek
20:15 - 21:30
BZapisz się
DorośliHip-HoppoczątkującyPaweł Tolakponiedziałek,
20.30 - 21:30
CZapisz się