Title Image

Grafik zajęć

Stworzyliśmy różnorodny grafik zajęć, który pozwala dopasować odpowiedni kurs do potrzeb naszego klienta. Pomagamy w wyborze stylu i dopasowujemy stopień zaawansowania.

about:blank

zapoznaj się z
grafikiem zajęć

Nie zwlekaj i już teraz zapisz się na wybrane zajęcia.
Klikając przycisk ZAPISZ SIĘ wyskoczy dodatkowa opcja
wyboru zajęć. W formularzu ACTIVE NOW wybierz ponownie zajęcia, które Cię interesują, a następnie wypełnij i wyślij formularz. Po wypełnieniu formularza otrzymasz email potwierdzający Twoje zajęcia - jest to POTWIERDZENIE ZAPISU NA ZAJĘCIA |Jeżeli korzytasz ze smartphona przesuń palcem w prawo|. PROBLEM Z ZAPISEM? ZADZWOŃ 537535368 lub 536536584

WiekStylPoziomInstruktorDzień i godzinaSala Zapisz się
4 - 6Hip-Hop Kidspoczątkujący / kontynuacjaOliwia Derlatkaśrody, piątki
16:30 - 17:15
BZapisz się
5 - 8Taniec nowoczesny NOWA GRUPApoczątkującyOliwia Derlatkaponiedziałek
17:30 - 18:30
BZapisz się
5 - 8Taniec nowoczesnyśredniozaawans / kontynuacja Oliwia Derlatkaśroda, piątek
17:30 - 18.30
BZapisz się
6 +GimnastykapoczątkującyKlaudia GołębiewskaPoniedziałki
16:30 - 17:30
CZapisz się
6 +Cheer Openpoczątkujący NOWA GRUPAMarta Stefańskaczwartek
17:30 - 18:30
CZapisz się
6 - 8Taniec Nowoczesnypoczątkujący NOWA GRUPAMarta Stefańskawtorek, czwartek
16:30 - 17:30
BZapisz się
7 - 9Hip-Hop Kidspoczątkujący NOWA GRUPAMagda Stasiowskawtorek, czwartek
16:30 - 17:30
AZapisz się
7 - 9Hip-Hop Kidsśredniozaaw kontynuacjaMagda Stasiowskawtorek, czwartek
17:30 - 18:30
AZapisz się
7 - 11UrwisyzespółMagda Stasiowska / Paweł Tolakponiedziałek, środa
17.30 - 19.00
Agrupa zamknięta
7 - 11Urwisy 2zespół (debiuty)Magda Stasiowskaponiedziałek, środa
16.30 - 17.30
Agrupa zamknięta
7 - 11AkrobatykaśredniozaawansowanyMaciek Wypychpiątek
18:00 - 19:00
CZapisz się
7 - 11AkrobatykapoczątkującyMaciek Wypychpiątek
17:00- 18:00
CZapisz się
7 - 11CynamonyzespółDominika Olszewska / Piotr Tolakwtorek, czwartek
17.30 - 19.00
Bgrupa zamknięta
8 +GimnastykazaawansowanaKlaudia Gołębiewskawtorek
17:30 - 18:30
CZapisz się
9 - 11Taniec Nowoczesnypoczątkujący NOWA GRUPAOliwia Derlatkaponiedziałki
18:30 - 19:30
CZapisz się
9 - 11Taniec nowoczesnypoczątkujący / kontynuacja Oliwia Derlatkaśroda, piątek
18:30 - 19:30
C/BZapisz się
9 - 13Taniec nowoczesny z el. JazzupoczątkującaInga Tyneckaśroda, piątek 18:00 - 19:00B/AZapisz się
10 - 13Hip-Hop Choreopoczątkujący NOWA GRUPAMagda Stasiowskawtorek, czwartek
18.30 - 19.30
AZapisz się
10 - 13Hip-Hop Choreopoczątkujący / kontynuacjaMagda Stasiowskawtorek, czwartek
19.30 - 20:30
AZapisz się
10 - 13Taniec Nowoczesnypoczątkujący/średniozaawansDominika Olszewskawtorek
16:30 - 17:30
BZapisz się
10 - 13Hip Hoppoczątkujący NOWA GRUPAPiotr Tolakczwartek
16:30 - 17:30
BZapisz się
12 - 15AncymonyzespółPiotr Tolak / Weranda / Artur Stańczuk / Darek Bujnowskiwtorek, czwartek
19:00 - 20:30
Bgrupa zamknięta
12 - 15Łobuziary 2zespół (debiuty)Paweł Tolakponiedziałek, środa
16:30 - 17:30
Bgrupa zamknięta
12 - 15Taniec Nowoczesnypoczątkujący NOWA GRUPAOliwia Derlatkaśroda, piątek 19:30 - 20:30C/BZapisz się
12 - 15ŁobuziaryzespółMagda Stasiowska / Paweł Tolakponiedziałek, środa 19:00 - 20:30Bgrupa zamknięta
12 - 15AkrobatykapoczątkującyMaciek Wypychpiątek
20:00 - 21:00
CZapisz się
12 - 15AkrobatykaśredniozaawansowanyMaciek Wypychpiątek
19:00 - 20:00
CZapisz się
14+Jazz / Contemporary początkującaInga Tyneckaśroda, piątek 19:00 - 20:00B/AZapisz się
14 +ChoreootwartyPiotr Tolakwtorek, czwartek
20:30 - 21:30
C/BZapisz się
16+JazzpoczątkującaInga Tyneckaśroda, piątek 19:30 - 20:30B/AZapisz się
16 +BDS ONEzespółProjekt (zaproszeni instruktorzy)poniedziałek 19:00 - 22:00
Agrupa zamknięta
2005-2010BDS CHEER ONEI premier zaawansowanyKlaudia Gołębiewskaponiedziałek
17:30 - 18:45
wtorek 18:30 - 19:45
czwartek 17:00 - 18:30
konopnicka / sala C / Osir Jabłonnagrupa zamknięta
2005-2010BDS CHEER STARSII premier zaawansowanyKlaudia Gołębiewskaponiedziałek
18:45 - 20:00
wtorek 19:45 - 21:00
czwartek 18:30 - 20:00
konopnicka / sala C / Osir Jabłonnagrupa zamknięta
2010 - 2015BDS CHEER ELITEI Junior Młodszy Elite średniozaawansKlaudia Gołębiewskaponiedziałki
18:45 - 20:00
środy 18:30 - 20:00
czwartki
18:30 - 19:45
Cgrupa zamknięta
2015 i wcześniejBDS CHEER KIDSI Kids Elite średniozaawansKlaudia Gołębiewskaponiedziałek
17:30 - 18:45
środa 17:00 - 18:30
C/Sala Gimnastycznagrupa zamknięta
DorośliHip-HoppoczątkującyPaweł Tolakśrody
20:30 - 21:30
CZapisz się